DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL


27 Kasım 2016 Altın Fiyatları – Çeyrek Altın Gram Altın

27 Kasım 2016 Altın Fiyatları – Çeyrek Altın Gram Altın Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
365 kez görüntülendi

Altın sürekli değişen piyasası ile yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. 27 Kasım 2016 Altın Fiyatları belli oldu. Önceki günlere göre 26 Kasım tarihi itibari ile düşüş gösteren altın fiyatları 27 Kasım da hangi oranlarda seyredecek. Hep beraber inceleyelim.

Yatırım yapmak isteyenlerin gözdesi haline gelen çeyrek altın 26 kasım 2016 ‘da düşüş gösterdi. Kapalı çarşıda çeyrek altın 215,25 liradan alıcı buluyor. Altının gramı ise 131,34 liradan satışta. Şimdi Çeyrek altın, gram altın ve tam altın fiyatlarına bakalım.

27 Kasım 2016 Çeyrek Altın Fiyatları

27-kasim-2016-ceyrek-altin

Çeyrek altın yatırımcılar tarafından oldukça tercih edilen altın çeşitlerinden bir tanesi. Gram altının piyasaya çıkmasından evvel hemen hemen tüm düğünlerde ve bebek ziyaretlerinde çeyrek altın hediye olarak takılırdı. Bu sebeple piyasası sürekli canlı olan çeyrek altın, altın fiyatları yükselmeye başladığından itibaren gram altının müstakil olarak piyasaya çıkmasından sonra yine sıkça tercih edilse de eski popülerliğini azda olsa kaybetti diyebiliriz. Alım ve satımlarda farkının 10 liraya kadar yükseldiğini gözlemlediğimiz çeyrek altın uzmanlar tarafından uzun vadeli yatırımlar için tavsiye ediliyor. 27 Kasım 2016 Çeyrek Altın Fiyatı Kapalı Çarşı ‘da ……… Lira olarak güne başladı.

27 Kasım 2016 Gram Altın Fiyatları

27-kasim-2016-gram-altin

Gram altın kısa vadeli ve uzun vadeli yatırımların vazgeçilmez çeşidi. Alış ve satış arasında ki fark minimum seviyede olduğu için büyük yatırım oranlarında kaybın en az olduğu ve bozum işlemlerinde de en az fark alınan altın olduğu için son dönemlerin vazgeçilmez yatırım ve birikim araçları arasında. Hemen bir çok banka tarafından müşterilerin altın birikimleri için açılan altın hesapları ise gram altın üzerinden işlem görüyor. Büyük rakamlarda altın hesabı olan müşteriler günlük alım satım işlemlerini tek tıkla internet bankacılığı üzerinden yapabildikleri için ciddi oranlarda kar elde edebiliyorlar. 27 Kasım 2016 Gram Altın Fiyatı Kapalı Çarşı ‘da ……… Lira olarak güne başladı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans