DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL


48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Garanti

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Garanti Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
412 kez görüntülendi

48 ay vade ihtiyaç kredisi arayışında olanlar için bankalar koşullarını zorlamaya devam ediyor. Garanti, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik düzenlediği uzun vadeli kredi kampanyası ile 48 ay vade 1,19 faiz ile kredi vermeye devam ediyor.

İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelememek için hemen başvurabileceğiniz Garanti ihtiyaç kredisi ile rahat bir nefes almayı deneyebilirsiniz. Garanti bankasından 48 ay vadeli kredi kullanmak için garanti cep şubesi, internet şubesini kullanarak şubeye gitmeden de başvuru yapabilirsiniz.

Yüzde 1,19 faiz oranları ile kullanabileceğiniz ihtiyaç kredinizi, 3 aydan 48 aya kadar vadelendirmeniz mümkün. Vade sayınıza göre faiz tutarının değişmesi tüm krediler için geçerli olan bir durum.

Genel olarak 48 ay vadeli kredilerde taksit tutarı ve faiz oranlarını incelemek isterseniz şu tabloya göz atabilirsiniz.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi, garanti ihtiyaç kredisi

Garanti Cep veya Garanti İnternet kullanıcılarının hemen başvuruda bulunabildiği ihtiyaç kredisi şubeye gitmeden hesabınıza aktarılıyor. Maaşını garantiden almayan müşteriler için garanti cep veya internet aracılığı ile kullanılabilen kredi üst limiti 25.000 tl olarak belirlemiş.

Kredi risk durumunuzu öğrenmek için Başvuru menüsünde yer alan KKB – Risk raporları seçeneğinden durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

48 Ay Vade İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti İnternet şubesine girerek Başvurular menüsü Kredi adımı İhtiyaç Kredisi yolunu takip ederek başvurunuzu yapabilir ve değerlendirme neticesini anında öğrenebilirsiniz. Olumlu sonuç çıkması durumunda gerekli bilgileri doldurarak şubeye gitmeden paranın hesabına aktarılmasını talep edebilirsiniz.

Dilerseniz Online Başvuru Formu aracılığı ile bilgilerinizi girerek başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Neden Kredi Çekemiyorum? başlıklı makalemizde kredi çekemiyorum, kredi çekemiyorum diyenler ve kredi onaylanmama nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans