DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.67 TL


50 Ay Vade Faizsiz Konut Projesi Colorist Şile

50 Ay Vade Faizsiz Konut Projesi Colorist Şile Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
394 kez görüntülendi

Çocuklarınız için geniş oyun alanları, huzurlu bir yaşam, Türkiye’nin 10 yılda amorti ilk projesi. Üstelik 50 ay vade ile faizsiz konut imkanı!

Doğru Yatırım…Uygun Ödeme Planları… Huzurla Yaşanacak Bir Proje… Sloganları ile son zamanların en iddialı konut imkanlarını sunan Colorist Şile projesinde en büyük avantaj kişiye özel ödeme imkanları oluşturulmasında. Çocuklar ve Aile konseptinde Türkiyenin en kapsamlı alanını hazırlayan proje müşterilerini Faizsiz konut sahibi yapmak için her türlü kolaylığı sağlıyor. Bununla beraber yüksek kira garantisi ile projede yatırım için yer almak için konut sahiplerine 10 yıl içerisinde amorti garantisi veriyor.

Projenin inşa edildiği lokasyon ilk etapta akıllara “prim yapar mı, değerlenir mi” sorularını getirebilir. Fakat bölgeye yapılan 300 metre mesafede bir devlet hastanesi inşaatı ve yapımı tamamlanmak üzere olan bir Marina, bu soruların cevabı olabilir. Bununla beraber bölgede birde üniversite projesi var. Hepsi bir araya geldiğinde projede yer alan konutların yüksek kira geliri vadediyor olduğu aşikar.

Galerideki resimlere göz attığınızda Colorist Şile’nin masalsı bir diyarı anımsattığını görebilirsiniz. Çocuklarınız ve aile fertleriniz için daha iyisini bulmanız galiba şu şartlarda zor gözüküyor. Projenin bir diğer hizmeti ise İnşaat sektöründe göz ardı edilen yaşam alanları standartlarını yükseltiyor olması.

Bir önceki yazımız olan Faizsiz 60 Ay Vade Konut Kampanyası - Sahil Konakları başlıklı makalemizde 0 faiz ev kredisi, faizsiz kampanyalar ve faizsiz konut kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans