DOLAR: 4.87 TL
EURO: 5.66 TL


60 Ay Vade Faizsiz Konut Referans Kartal KordonBoyu

60 Ay Vade Faizsiz Konut Referans Kartal KordonBoyu Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
383 kez görüntülendi

Faizsiz Konut sahibi olmak isteyenler için satışların devam ettiği Referans Kartal Kordonboyu projesi, mükemmek lokasyonu ve konforlu sunumu ile müşterilerini bekliyor!

İstanbul’un en hareketli caddelerinden biri üzerinde yer alan proje, toplamda 94 konutla beraber 11 ticaret ünitesini de bünyesinde barındırıyor. Karşınızda mükemmel  deniz ve Adalar manzarası. Yaklaşık 500 m2 alana yayılmış Kordonboyu projesi konforlu bir yaşamı, vazgeçilmez bir lokasyonla beraber sizlere sunuyor.  Üstelik faizsiz konut kredisi kullanmak ve ev sahibi olmak isteyen müşterilerine yönelik vade farksız 48 ay ve 60 ay taksit ödeme seçenekleri ile bir arada.

Referans Kartal Kordonboyu projesinde daire fiyatları 272.000 lira ile 1.835.000 lira  arasında değişiyor. Ticari ünitelerde fiyatlar ise 450.000 Tl ve 3.000.000 tl aralığında. Fakat müşterilerine yönelik çeşitli ödeme planları ve seçenekleri sunuluyor.

Kartal Kordonboyu Yatırım Analizi incelendiğinde karşınıza çıkan son 4 yıl içerisinde %69 değerlenme projenin değerini ortaya koymaya yetiyor. Sonuç itibariyle yaşam kalitesini ve bölge avantajını düşünenler için doğru tercih olarak işaret edebileceğimiz proje, yatırım amaçlı konut sahibi olmak isteyenler içinde yüksek kira gelirleri sunuyor. Bölgenin yakınlarında hastanelerden okullara, alışveriş merkezlerinden ulaşım istasyonlarına kadar bir çok merkez yer alıyor.

Projenin sunum fotoğraflarını sizler için galerimizde derledik:

 

Bir önceki yazımız olan 50 Ay Vade Faizsiz Konut Projesi Colorist Şile başlıklı makalemizde 50 ay vade 0 faiz, colorist şile ve faizsiz ev sahibi olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans