DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL


Emlak Konut Projeleri

Emlak Konut Projeleri Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
274 kez görüntülendi

Kısa adı GYO olarak bilinen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektöründe Türkiye’nin en bilinen ve önde gelen şirketlerinden birisi olan Emlak Konut GYO devam eden projeleri ile konut sahibi yapmaya devam ediyor!

Ev sahibi olmak isteyen herkesin artık aşina olduğu bir isim Emlak Konut GYO. Projeleri , Başbakanlık Toki ile birlikte yürüttüğü için devlet kuruluşu olduğu da düşünülüyor çoğu zaman. Fakat durum öyle değil tabi ki. Emlak Konut ve Toki bazı projelerde arsa, imar, teslimat, satış gibi konular üzerine anlaşmaya vardıklarında projenin en görünür yerine “Emlak Konut GYO ve Toki Güvencesiyle” ifadesini ekliyorlar.

[spoiler title=’Emlak Konut GYO Nedir?’ style=’default’ collapse_link=’true’]Konut inşası alanında uzmanlaşan Emlak Konut GYO, 1953 yılında Ankara İmar Ltd. Şti. adı altında kuruldu. 2002 yılında Gayri Menkul Yatırım Ortaklığı Şirketi konsepti ile hizmet vermeye başlayan şirket bu gün sektörde Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığıdır.[/spoiler]

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı konusunu öğrenmek için: Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları

Özellikle zamanında teslimat, kaliteli malzeme ve sosyal yaşam alanlarını ön plana çıkararak sunduğu projelerinde köklü tecrübesi ile insanların güvenini kazanmayı başaran Emlak Konut, 2017 Projeleri ile “en çok tercih edilen ve başvurulan şirket olabilir” yorumlarını boşa çıkarmıyor. İnsanlar ev sahibi olmak istediklerinde öncelikle maddi bütçelerini gözden geçiriyor ve ardından kaliteli bir yaşam arzuluyor. Bütçeye göre kaliteli konut ve yaşam alanının uygun bütçe ile bir araya gelmesi çoğu şirket tarafından zor kılınan bir lüks haline gelmiş durumda. Peki bu gidişata dur diyecek yok mu?

Ne Demek Emlak Konut Güvencesiyle?

Emlak Konut , lokasyon avantajlarına endeksli olarak en uygun fiyatları ve ödeme seçeneklerini müşterileri ile buluşturmayı yıllardır başaran ender şirketlerden biri diyebiliriz. Sektörde edindiği bu denli tecrübesi, kazandığı binlerce takdir ve güven, ekonomiye yön veren hamleleri, kampanyaları ve açıklamaları ile Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı istikrardan taviz vermeyeceğini her fırsatta açıklıyor.

Ayrıca 15 Temmuz darbe girişiminin ardından “ekonomi kötüye gider mi” söylentilerini hızlıca dillendirerek algı oluşturmaya çalışan tüm kitlelere, düzenlediği konut kampanyası ile kısa sürede rekor satış yaparak yerinde bir cevap vermiştir. Tüm bu olumlu yönler bir araya geldiğinde “Emlak Konut Güvencesiyle” ibaresinin abartı olmadığı aşikar.

Emlak Konut Faizsiz Konut Sahibi Yapıyor!

Aktüel Finans olarak konut sahibi olmak isteyen fakat bankaların faizli ve yüksek geri ödeme tutarları olan kredilerine bulaşmak istemeyen takipçilerimiz için Faizsiz Konut Kredisi imkanı sunan şirketleri ve Faizsiz Konut kampanyalarını duyurmaya özen gösteriyoruz. Bu hassasiyeti gözeten kitleleri gözardı etmeyen şirketlerin başında yine Emlak Konut geliyor. Özellikle 36 ay ve 48 aya kadar olan vadeli ödemelerde vade farkı eklemediği gibi kolay ödeme seçeneklerini de müşterilerine sunmaya çalışan emlak konut projeleri bu sebeple revaçta.

Emlak Konut Devam Eden Projeler

 

NİĞDE EMLAK KONUTLARI
NİDAPARK KAYAŞEHİR
TEMAŞEHİR KONYA
KOORDİNAT ÇAYYOLU
NEVŞEHİR EMLAK KONUTLARI
BÜYÜKYALI İSTANBUL
EVORA DENİZLİ
TUAL BAHÇEKENT
AVRUPA KONUTLARI BAŞAKŞEHİR
EMLAK KONUT ISPARTAKULE EVLERİ
KARAT 34
TUAL ADALAR
EVVEL- ADIM İSTANBUL
KÖRFEZKENT EMLAK KONUTLARI – 4
SOFA LOCA
EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 2
PARK MAVERA
AVRUPARK
KÖY ZEKERİYAKÖY
NİDAKULE ATAŞEHİR
METROPOL İSTANBUL
GÖLPANAROMA EVLERİ
BULVAR İSTANBUL
EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ
BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI
İSTANBUL ULUSLARARASI FİNANS MERKEZİ
BAHÇEKENT FLORA
İST MARINA
AĞAOĞLU MASLAK 1453 İSTANBUL
ESENLER EMLAK KONUT
SARPHAN FİNANSPARK

Bir önceki yazımız olan Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları başlıklı makalemizde gayrimenkul, gayrimenkul danışmanlığı ve gayrimenkul değerleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans