DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL


En İyi 5 İkili Opsiyon Demo Hesabı

10 ay önce
255 kez görüntülendi

aktuelfinans.com olarak sizlere bu yazımızda en iyi İkili Opsiyon Demo hesapları ile ilgili bilgiler sunacağız. İkili Opsiyon ticaretinde yerinizi almak istiyorsanız ve hangi Opsiyon Demo hesaplarının en iyi olduğunu merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Bu yazımızda sizlere en iyi 5 İkili Opsiyon Demo hesaplar ile ilgili örnekler ve açıklamalar vereceğiz.

İkili Opsiyon Ticareti

İkili Opsiyon ticareti nedir? İkili Opsiyon, finansal bir ürün veya aktiflerin alım / satımlarının yapılabilmesi için gerekli olan sözleşmeler ile Opsiyon ticaretinde iki seçenek ile internet üzerinden yatırım ve ticaretinin yapılmasıdır. İkili Opsiyon ticaretinde kullanılmakta olan iki Opsiyon tipi vardır. Bunlar Yukarı Opsiyon ve Aşağı Opsiyon’dur. Bu opsiyon seçenekleri ile İkili Opsiyon yapılabilmektedir. Bu Opsiyonlar sayesinde düşük yatırım ile yüksek kazanç elde etmek mümkün olmaktadır.

Son yıllarda İkili Opsiyon yatırımlarına olan ilgi de artmıştır. Bunun en büyük nedeni ise iki opsiyon türünden oluşması ve anlaşılır / basit bir şekilde yönetilebiliyor olmasıdır. Kullanımı kolaydır.  Diğer yatırım araçlarına hem alternatif hem de rakip olan İkili Opsiyon ticareti yapabilmek için piyasa takip edilmeli ve doğru analizler yapılmalıdır.

En İyi 5 İkili Opsiyon Demo Hesabı

İkili Opsiyon ticaretinde yatırım yapabilmek için Broker’lara yani aracı kuruluşlara ihtiyaç vardır.  Broker’lar İkili Opsiyon yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara yardımcı olmakta ve Demo hesap yani deneme hesabı açmaktadır. Demo hesap ile kendinizi İkili Opsiyon ticaretine alıştırabilirsiniz.

Yaptığımız araştırmalara göre piyasalarsa en iyi 5 İkili Opsiyon Demo hesap Broker’lar şu şekildedir.

Option Bit İkili Opsiyon Demo Hesap

İkili Opsiyon ticaretinde ücretsiz Demo hesap vermekte olan Option Bit, yatırımcılarına profesyonelce hizmet vermektedir. Opsiyon uzatma gibi avantajları bulunan Option Bit ayrıca farklı bonus uygulamaları ile de dikkat çekmektedir.

Trade Smarter İkili Opsiyon Demo Hesap

Trade Smarter, İkili Opsiyon ticaretinde önemli Broker’lardandır. Bu alanda en eski Broker olarak bilinen Trade Smarter, 100 dolar depozit ücreti almaktadır. Yatırımcılarına büyük güven vermekte olan Trade Smarter, Opsiyon bitiş uyarısını vermesi ile dikkat çekmektedir. Eğitim ve destekleri ile Trade Smarter önemli bir Broker’dir.

OptionRally İkili Opsiyon Demo Hesap:

OptionRally; bu alanda yer alan önemli Broker’ların başında gelmektedir. 7/24 kesintisiz müşteri hizmeti sunmakta olan OptionRally gelişmiş mobil işlem platformu ile büyük beğeni toplamaktadır.  Kaliteli Türkçe dil desteği ile yatırımcılarına yardımcı olan OptionRally 100 dolar depozit ücret almaktadır. OptionRally’de ayrıca kişisel Broker hizmeti de sunulmaktadır.

Anyoption İkili Opsiyon Demo Hesap:

İkili Opsiyon ticaretinde en çok adını duyduğumuz Anyoption önemli Broker’lar arasında yerini almaktadır. 60 farklı yatırım seçeneği ile geniş bir hizmet vermekte olan Anyoption İkili Opsiyon yatırımcılarına güzel fırsatlar sunmaktadır. Yatırımcılar eğer bir yatırımdan zarar eder ise Anyoption bunun % 15 tutarını iade etmektedir. Anyoption en az depozito tutarı 160 dolardır.

Grand Option İkili Opsiyon Demo Hesap:

Grand Option, İkili Opsiyon ticaretinde Opsiyon Demo hesap veren Broker’lardandır. Piyasada iyi tanınmış ve ismi duyulmuştur. Güven veren Grand Option, Türkçe dil seçeneği ile ayarlanabilir arayüz, net ve anlaşılır yapısı ve tasarımı ile yatırımcıların ilgisini çekmektedir. 100 dolar depozit ücreti bulunan Grand Option geniş bonuslu bir Broker’dır.

aktuelfinans.com web adresimiz üzerinden piyasalar ve sektörler ile ilgili geniş bilgi ve detaylara ulaşabilir, piyasa ve sektör haberlerini takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Viop Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde Viop Nasıl Oynanır, Viop Ne Demek ve Viop Ne İşe Yarar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans