DOLAR: 4.87 TL
EURO: 5.69 TL


Garanti Bankası Bonus Flash Nedir? Nasıl Kullanılır?

Garanti Bankası Bonus Flash Nedir? Nasıl Kullanılır? Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
340 kez görüntülendi

Garanti Bankası Bonus Flash kullanmak isteyenler için aktuelfinans.com olarak bu yazımızı hazırladık. Garanti Bankası Bonus Flash nedir, Garanti Bankası Bonus Flash ne işe yarar, Garanti Bankası Bonus Flash nasıl kullanılır? İşte bu sorularınıza cevaplar ve daha fazlasına bu yazımızda ulaşacaksınız!

Garanti Bankası Bonus Flash

Garanti Bankası Bonus Flash Nedir?

Garanti Bankası Bonus Flash, Garanti Bankası’nın kendi müşterilerine özel olarak sunmakta olduğu bir uygulama hizmetidir. Bonus Flash hizmeti, cep telefonu üzerinden kullanılan bir uygulamadır. Ve bu uygulamadan sadece Garanti Bankası kart müşterileri yararlanabilir.

Garanti Bankası Bonus Flash Ne İşe Yarar?

Garanti Bankası Bonus Flash hizmeti, web üzerinden verilen ve cep telefonu ile kullanılabilen bir uygulama olduğu için, Garanti Bankası müşterilerine diledikleri yerde ve istedikleri zamanlarda hizmet vermektedir.

Garanti Bankası Bonus Flash uygulamasının sistem özelliklerini ve müşterilerine sunduğu hizmetleri ise şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Garanti Bankası Bonus Flash, Garanti Bankası müşterilerinin sahip oldukları banka ve kredi kartı işlemlerinin yapılmasını sağlar. Bu şekilde, müşteriye ait olan tüm Garanti Bankası kartları bir çatı altında toplanır ve işlemler aynı yerden tek tıkla yapılır.
  • Bonus Flash uygulaması ile kartlarla ilgili olarak limit artırımı, borç ödeme, taksit erteleme, ekstre erteleme, taksitlendirme, ilave taksit yapma, kampanyalara katılma gibi pek çok hizmetten anında yararlanmak mümkündür.
  • Garanti Bankası Bonus Flash ile müşteriler, tüm kartları ile ilgili işlemleri diledikleri yerde ve zamanda yapabilirler. Tüm kartlar için tek bir kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmak ve işlem yapmak mümkündür.

Peki, Garanti Bankası Bonus Flash Nasıl Kullanılır?

Garanti Bankası Bonus Flash kullanımı da oldukça kolaydır. Çünkü Bonus Flash bir uygulamadır ve bu uygulama oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Bonus Flash kullanabilmek için ise sırası ile şu süreç takip edilmektedir.

  • Bonus Flash uygulaması web üzerinden cep telefonuna uygulama olarak indirilir.
  • Uygulama indirildikten sonra müşteri numarası veya TC kimlik numarası ile birlikte Garanti bankası cep şifre / internet şifresi girilerek sisteme giriş sağlanır.
  • Bonus Flash’a ilk girişte cihaz eşleşmesi sistem tarafından yapılır ve tek kullanımlık bir şifre gönderilir.
  • Tek kullanımlık cihaz eşleşme şifresi de girilir. Bu şifre girildikten sonra Bonus Flash uygulaması anında kullanıma başlanabilir.

Garanti Bankası Bonus Flash uygulaması için ilk girişte müşteriye iletilecek olan cihaz eşleşme şifresi ise bir sistem güvenlik uygulamasıdır. Bonus Flash uygulaması indirilen cep telefonu dışında başka bir telefondaki Bonus Flash uygulamasından sisteme giriş yapmak istediğinizde dolayısıyla banka yeniden bir şifre göndermek durumundadır. Ve bu şifre de bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelmektedir. Yani, cihaz eşleşme yapılması ve tek kullanımlık şifre gelmesi tamamen güvenlik tedbiri olarak müşteri yararına olan bir uygulamadır.

Bir önceki yazımız olan Tek Kredi Nedir? Güvenilir Mi? Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde Tek Kredi, Tek Kredi Başvurusu ve Tek Kredi Güvenilir Mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans