DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL


Halk Bankası Kredi 2017 Yeni Yıl Kredisi

Halk Bankası Kredi 2017 Yeni Yıl Kredisi Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
431 kez görüntülendi

Halk bankası, halka yönelik düzenlediği krediler ve müşterilerine özel sunduğu avantajlar ile halkın bankası olmaya devam ediyor. Özellikle ihtiyaç kredileri için uyguladığı esnek ödeme planları sayesinde “2017 en uygun ihtiyaç kredisi” arayışında olanlar için “şimdi al sonra öde” teklifi ile yeni yıla yeni kampanya ile giriyor.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen tüketicilerin en çok dikkat ettiği konular arasında yer alan faiz oranları ve masraf tutarları ile de Halk Bank, minimum düzeylerde rekabeti güçlendiriyor.

Devlet desteği sayesinde esnafa faizsiz kredi imkanını 2017 yılında hayata geçirmeyi planlayan Halk Bank,  sadece esnaflara değil halkın hemen her kesimine yönelik aldığı talepler doğrultusunda kampanyalar düzenleyeceğini “Halk ister, Halk Bank yapar” reklamları ile ilan etmişti. İşte yeni kampanyası “Kredi 2017

Kredi 2017 Halk Bank

Bu yeni yıl kredi kampanyasında Halk Bank müşterilerine ister masrafsız ister düşük faiz oranları ile iki çeşit ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Üstelik kredinizi hemen kullanıp 2017 yılında ödemeye başlayabilirsiniz.  Yani ilk taksit 2017 ocak ayında ödenecek şekilde ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Masrafsız kredi kullanmak isterseniz faiz oranı %1, 19 tutarında. Faiz oranı %1,13 olan 48 ay vadeli kredide ise tahsis ücreti 262 tl olarak belirlenmiş.

Dilerseniz şu tabloya göz atabilirsiniz:

halk bank kredi 2017

halk bank kredi 2017

Halk Bankası Kredi Başvurusu

Kredi 2017 ‘ye hemen başvurmak isterseniz sırası ile aralarında boşluk bırakarak “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazıp 3452’ye SMS atabilirsiniz. Başvuru talebiniz en kısa sürede olumlu veya olumsuz yanıtlanacak ve kredi işlemleri için şubeye davet edileceksiniz. Maaş müşterileri ise kredilerini onaylanmaları durumunda direk hesaplarına aktarabilirler.

Online, internet ve sms yolu ile kredi başvurularınızda üst limit 15.000 tl olarak belirlenmiş. Şubeye giderek kredi 2017 kampanyasından yararlanarak kredi çekmek isterseniz 50.000 liraya kadar kredi kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Neden Kredi Çekemiyorum? başlıklı makalemizde kredi çekemiyorum, kredi çekemiyorum diyenler ve kredi onaylanmama nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans