DOLAR: 5.09 TL
EURO: 5.89 TL


Halk Emeklilik Tüm Detaylar

1 yıl önce
828 kez görüntülendi

Halk Emeklilik

Rahat bir emeklilik süresi geçirmek isteyen bireylerin çalışma hayatı boyunca bireysel olarak birikim yapmalarına olanak sağlayan bireysel emeklilik, Sosyal Güvenlik Sisteminin tamamlayıcısı görevini üstlenerek emeklilik gelirine ek gelir sağlayan özel bir emeklilik sistemidir.

Bu sayede ikinci bir gelir ve düzenli maaş ile emeklilik döneminde hayat standartlarının korunması hedeflenir. Devlet tarafından teşvik edilmekle kalmayıp kısa süre sonra zorunlu hale getirilmesi hedeflenen bes bireysel emeklilik, bireysel tasarruflarınız için bir çok avantaj ve seçenek sunar. 

Halk Emeklilik , Bireysel Emeklilik hizmetlerini üst düzeyde müşterileri ile buluşturmayı hedefleyen politikası ile “en iyi bireysel emeklilik şirketi” sıralamasında zirvede kalmayı başaran firmalar arasında. 

Halk Emeklilik Avantajları?

Diğer bütün bankalarda olduğu gibi bireysel emeklilik avantajları Halk Emeklilik içinde geçerli. Özellikle %25 devlet katkısı ile geleceğe dair ikinci emeklilik hayallerinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olan Bireysel Emeklilik, Halk Emeklilik tarafından üstün hizmet anlayışı ile size sunuluyor. Bunlardan bazılarına göz atalım:

En Uygun Bireysel Emeklilik Planı ?

Halk Emeklilik İnternet Şubesi tarafından sunulan bu hizmette “en uygun bes planı hangisi” sorusunun cevabını arayan müşteriler, için Halk Emeklilik, düzenlediği online anket sayesinde seçim konusunda büyük ipuçları sunuyor. 

Bu adresten ulaşabilirsiniz: http://www.halkemeklilik.com.tr/Anketler.aspx

Bireysel Emeklilik Öğrenci-Kampüs Planı

Asgari katılım payının 50 tl olduğu bu bes planı,  öğrenciler için bireysel emeklilik arayışı içinde olanlara güzel teklifler sunuyor. 18-25 yaş aralığında olan öğrencilerin başvurabildiği kampüs planı, düşük kesintileri ile öğrencileri davet ediyor. 

Geleceğe yönelik planlarınızı oluşturmak için işe başlama ve düzenli gelir elde edeceğiniz günleri beklemenize gerek yok. 18 yaş üstü herkesin başvurabildiği bes, Halk Emeklilik Öğrenci Planı sayesinde aylık kredi-burs gelirinizden ayırarak bile ödeyebileceğiniz cazip tekliflere sahip. 

Halk Emeklilik Mobil Emeklilik Şubesi

Bireysel Emeklilik hesabınızı her an kontrol etmenizi sağlamak için geliştirdiği mobil uygulama sayesinde hızlı ulaşım ve kontrol imkanı sunan Halk Emeklilik, Mobil Şube ile her zaman yanınızda. 

Uygulama sayesinde Bireysel Emeklilik sözleşmelerinizi ve poliçelerinizi görüntüleyebilir, dilerseniz değişiklik işlemlerinizi mobil olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Uygulamada yer alan hesaplama araçları sayesinde yatırım planlarınızın geleceğe yönelik sonuçlarını hesaplamakla kalmayıp, devlet katkısının birikiminize olan katkısını düzenli olarak görüntüleyebilirsiniz. 

Halk Emeklilik Başvuru

Halk Emeklilik tarafından sunulan bu ayrıcalıklı bireysel emeklilik hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız başvuru yapmanız gerekmektedir. 

Dilerseniz Halk Bankası şubelerine giderek birebir bilgi alarak başvuru için gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Buna imkanı olmayanlar için aşağıdaki linke tıklayarak online başvuru formunu doldurmanız durumunda size belirttiğiniz saatler aralığında geri telefonla geri dönüş hizmeti de sunuluyor.

Halk Emeklilik Başvuru Formu

Halk Emeklilik Sorgulama

Başvurduğunuz ve sisteme dahil olduğunuz andan itibaren halk bank emeklilik sorgulama işlemlerinizi istediğiniz zaman gerçekleştirebilmeniz için yapmanız gerekenleri şu şekilde sıralayabiliz:

-İnternet Şubesine Giriş Yaparak

-Mobil Uygulamanızdan Giriş Yaparak

-Müşteri Hizmetleri Numarasından Bilgi Alarak

-Şubelere Giderek Bilgi Alarak

Halk emeklilik sorgulamanızı yapabilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Halk Emeklilik Çağrı Merkezi

İster başvuru sürecinde detaylı bilgi almak, isterseniz yatırım fonları, bireysel emeklilik planları ve diğer tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi ve yardımı almak için halk emeklilik çağrı merkezi numaralarını arayabilirsiniz.

444 44 00    –   Halk Emeklilik Çağrı Merkezi

  0 212 314 83 00   –   Halk Emeklilik Genel Müdürlük

 

 

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekemiyorum Acil Para Lazım! başlıklı makalemizde acil para lazım, Kredi Alamıyorum Para Lazım ve kredi çekemiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans