DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.67 TL


İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama – 2016 Kasım

1 yıl önce
299 kez görüntülendi

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen takipçilerimiz için 2016 kasım ayı güncel verileri ile İş Bankası İhtiyaç Kredisi, faiz oranları, taksit tutarları

Yeni uygulamaya koyduğu faiz indirimi ile diğer bankalara da örnek olan İş Bankası, ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin isteklerini de göz önünde bulundurarak kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Sizler için araştırıp iş bankası ihtiyaç kredisi hesaplama tablolarına bir araya getirdik. Sitemizin krediler bölümünde olumlu dönüşler almamız durumunda ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için bu tabloları aylık güncel veriler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

İş bankası bireysel kredi avantajlarına göz atacak olursak faiz oranlarının büyük oranda sabitlendiğini görebiliriz. İhtiyaç kredisi faiz oranları iş bankası tarafından 1,25 olarak belirlenmiş. Ücretler ödeme planınıza göre hafif değişkenlik gösterse de uzun vadeli kredi imkanı sunan İş Bankası müşterilerinin yanında yer almaya devam edecek gibi.

İhtiyaç kredinizi çekmeden önce hesaplamalarınızı nokta atışı yapmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Buna göre tam olarak ihtiyaç duyduğunuz nakit ne kadar, bütçenizi zorlamadan aylık ne kadar ödeme yapabilirsiniz bunları iyi değerlendirip başvuru aşamasına öyle geçmelisiniz. Aksi takdirde ödemekte zorlanacağınız krediyi çekmek sizin için olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Kredi tablolarımızda 5.000 tl, 10.000 tl ve 15.000 tl ihtiyaç kredilerini 12, 24, 36 ay vade seçenekleri ile beraber hesaplayıp incelemenize sunduk. İşte 2016 kasım ayı iş bankası ihtiyaç kredisi verileri:

İş Bankası 5.000 Tl İhtiyaç Kredisi Hesaplama

5.000 Tl tutarında bir kredi ufak elden borçlarınızı kapatmaya yönelik ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

İş Bankası 10.000 Tl İhtiyaç Kredisi Hesaplama

10.000 Tl civarında bir kredi ile uzun vadede biriken borçlarınızı kapatabilir ve ödeme planları bütçenize uygun gelirse maddi açıdan rahatlayabilirsiniz.

İş Bankası 15.000 Tl İhtiyaç Kredisi Hesaplama

15.000 Tl kredi ihtiyaç kredisi tamamlayamadığınız bir nakit ihtiyacınızı karşılayabilir. Örneğin ev veya araba alacaksınızdır. Kendi birikiminizin eksik olan kısmını tamamlamak için sıfırdan konut veya araç kredisi kullanmak yerine 15.000 ihtiyaç kredisi kullanmak avantajlı olabilir.

Sormak istediklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Neden Kredi Çekemiyorum? başlıklı makalemizde kredi çekemiyorum, kredi çekemiyorum diyenler ve kredi onaylanmama nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans