DOLAR: 3.57 TL
EURO: 4.20 TL


Katılım Bankalarının Yeni Hamlesi ‘Ortak Kart’

11 ay önce
165 kez görüntülendi

Katılım bankacılığında sürpriz bir adım için  hazırlıklar yapılıyor.  Türkiye Katılım Bankaları Birliği Fahrettin Yahşi yaptığı açıklamada birlik olarak ‘ortak kart’ çıkarmak için çalışma yaptıklarını bildirdi.

Henüz araştırma safhasında olan projenin detaylarını aktaran Yahşi” Katılım bankaları olarak hepimiz farklı bankaların kredi kartı depertmanlarıyla işbirliği içinde faaliyet gösteriyoruz. Hal böyle olunca da salt katılım bankacılığı hizmeti almak isteyen müşterilerimizin aklında soru işaretleri meydana geliyor. Bizde birlik olarak ortak bir çalışma başlatma konusunda karara vardık. Katılım bankacılığı sektöründe faaliyet gösteren ve arzu eden bankalarla ortak kart çıkartılacak.” diye konuştu.

Aldığımız bilgilere göre çalışmanın ilk safhası  bu konuda danışma kurulu oluşturulması yönünde. Özellikle faizle çalışan banka kurumlarından uzak durmaya çalışan muhafazakar kitle tarafından heyecanla beklenen ortak kart çalışması ne zaman hazır olur ve avantajları neler olur hep birlikte takip edeceğiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz