DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL


Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

1 yıl önce
333 kez görüntülendi

 

Kefilsiz kredi veren bankalar, sunmuş oldukları bu hizmete karşılık olarak, onlardan tek ve en büyük talep olarak banka sicillerinin iyi olmasını istemektedirler. Bankalarda geçmiş dönemlerde herhangi bir ceza almamış olmaları, bundan dolayı da kredi notlarının yüksek olması, bankaların onlara birçok avantajı sunmasını sağlayacaktır. Şuan birçok banka bu hizmeti sunuyor olsa da, kişilerin başvurmaları gereken ilk banka, düzenli olarak çalıştıkları, mümkünse maaşlarını aldıkları bankalar olmalarıdır. Bu şarta uygun hareket edilirse, hem kefil bulma talebi iletilmeyecek hem de istediğiniz limitlerde kredi başvurusu yapabileceksiniz. Kefilsiz kredi veren bankalara bakacak olursak, şu sıralamayı yapmamız doğru olacaktır.

finansbank

QNB Finansbank Kefilsiz Kredi

QNB Finansbank, hesap işletim ücreti ödeme sorununu ortadan kaldırdığı, bunun yanında da para aktarım veya ödeme işlemlerinden hiçbir şekilde ücret talep etmediği hizmeti olan Enpara kullanıcılarına, hem kefilsiz hem de uygun koşullarda kredi vermektedir. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen kişilerin ilk olarak bir Enpara hesabı açtırmaları gerekmektedir. Kullanıma başlamanızın ardından da, bankanın size sunduğu mobil bankacılık uygulaması üzerinden, kredi başvurusu yapabileceksiniz. 20 bin liraya kadar olan kredi başvurularınızda yardımcı olacak olan QNB Finansbank, %1,24 faiz oranı ile de kolaylık sağlayacaktır.

akbank

Akbank Direkt Kefilsiz Kredi

Akbank müşterilerinin bankacılık hizmetlerinde kolaylık sağlaması için geliştirilen Akbank Direkt Mobil uygulaması sayesinde, ihtiyaç kredisi alanında yapılacak başvurularda hem kefil talep edilmemekte hem de 15 bin liraya kadar olan kredi talepleri için sizlerden hiçbir şekilde banka şubesine gitmeniz talep edilmemektedir. Kredi notunuzun yüksek olması halinde, Akbank Direkt üzerinden yapacağınız kredi başvurunuzla birlikte, sadece 5 dakika içerisinde başvuru sonucunuzu görecek, 15 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınızı da doğrudan hesabınızda kullanmaya başlayacaksınız.

pttbanjk

PTT Bank Kefilsiz Kredi

PTT, anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden, müşterilerine birbirinden uygun fırsatlarda kredi paketi sunmaktadır. PTT’nin sunduğu bu kredi paketlerinden faydalanmak ve kefil bulma durumu ile uğraşmadan hizmet almak isteyen kişilerde aranan tek şart, maaşlarının PTT’den alınıyor olmasıdır. Bu şart tamamlandığı taktirde, PTT şubelerine gidilerek en uygun faiz oranları ile kredi başvurusu yapılabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Neden Kredi Çekemiyorum? başlıklı makalemizde kredi çekemiyorum, kredi çekemiyorum diyenler ve kredi onaylanmama nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans