DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL


Kısa Sürede Para Kazandıran Kolay İş Yöntemi

Kısa Sürede Para Kazandıran Kolay İş Yöntemi Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
274 kez görüntülendi

Kısa sürede para kazandıran yöntemlerden yana arayış içinde iseniz kolaylıkla yapacağınız bir iştir “gizli müşterilik”

Ülkemizin birçok noktasına bayilik vermiş olan kurumsal firmalar, bu bayilikleri kontrol etmek ve müşteriler ile olan ilişkilerini, işletmenin temizlik durumunu ya da fiyatların bayiliklere zorunlu tutulan fiyatlar ile aynı olup olmadığını denetleyebilmeleri için, sizlere çok güzel iş teklifleri sunmaktadırlar. Kısa sürede para kazandıran yöntemlerden yana arayışlarda olan kişilerin kolaylıkla yapacakları bu işin adı gizli müşteriliktir.

Bunun için internet üzerinden verilen iş ilanlarına başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Başvurularınız kabul edildikten sonra sizlere hangi firmayı hangi saat aralığında kontrol etmeniz gerektiği, varsa da özel istekleri belirtilecektir. Sizler ise firma görevlilerine bu durumu belli etmeden istenilen kontrolleri yapacak ve istenilen fotoğraf ya da videoları çekerek ana firmaya göndereceksiniz.

Saatler içerisinde çok büyük kazançlar elde edeceğiniz gizli müşteri işinde, özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişiler çok şanslıdırlar. Fakat, bu işi yapmak için illa bir firmaya başvurmanıza gerek yoktur. Eğer kamera çekebilme özelliği olan bir telefonunuz ve internet bağlantı paketiniz bulunuyorsa, kimseye bağlı kalmadan da bu işi yapabilirsiniz. Çünkü, akıllı cep telefonları için üretilen Bounty isimli uygulama sayesinde, gizli müşteri olabilirsiniz. Bu programı indirip kayıt olan kişilere, bulundukları konumda bazı işler verilecektir. Herhangi bir market ya da alışveriş merkezine gidilerek yapılacak bu işlerde, zaman zaman sizden su raflarının fotoğrafını çekmeniz zaman zaman da ürünler hakkında bilgi almanız istenecektir. Çok kolay bir şekilde gerçekleştireceğiniz bu iş için, sadece gezmek yeterli olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans