DOLAR: 4.83 TL
EURO: 5.61 TL


Marmarams- Faizsiz Konut Kredisi ile 48 Ay 0 Faiz

Marmarams- Faizsiz Konut Kredisi ile 48 Ay 0 Faiz Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
336 kez görüntülendi

Faizsiz konut sahibi olmak isteyenler için benzersiz kampanyalar düzenleten GYO şirketleri ve inşaat firmaları bankalarla rekabet edercesine  faizsiz konut kredisi kullanma imkanlarını müşterilerine sunarak ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bizlerde sitemizde açtığımız faizsiz konut kategorisinde en yeni ve güzel inşaat projelerini ve faizsiz konut olanaklarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Marmarams bu projelerden bir tanesi. İstanbul’un en gözde mekanlarına bakış açısı mesafesinde yer alan proje, Kadıköy ve Ümraniye arasında eşsiz lokasyonu ile konforlu yaşamın adresi olmaya aday. “Yedi Kat Güzel Hayat” sloganıyla yola çıkan Marmarams, aktif bir sosyal yaşam ve ferah ortam konusunda hemen her şeyi düşünmüş. Yedişer katlı altı bloktan oluşan proje de çocuklar için yüksek güvenlik önlemleri ve oyun alanları da planlanmış.

Bankaların yüksek tutarlı ücretler ve faiz oranları ile verdiği konut kredilerinden uzak durmaya çalışan müşteri kitleleri için Marmarams’ta 48 ay vade 0 faiz ile faizsiz ev sahibi olmak mümkün. 2,888 Tl’den başlayan taksitlerle esnek ödeme koşulları sunan projede 1+1 den 3+1’e kadar 25 farklı büyüklükte daireler yer alıyor. Proje tüm ihtiyaçları karşılamaya yönelik düşünülmüş. Modern kent estetiği ile güçlü mimarisini şık bir şekilde sentezleyen Marmarams, şehirde yaşamanın olumsuzluklarını minimize etme konusunda iddialı.

Resimler:

Bir önceki yazımız olan 60 Ay Vade Faizsiz Konut Referans Kartal KordonBoyu başlıklı makalemizde faizsiz konut kredisi, faizsiz konut sahibi olmak ve kartal kordonboyu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans