DOLAR: 4.91 TL
EURO: 5.76 TL


QNB Finansbank Kredi Hesaplama

1 yıl önce
384 kez görüntülendi

QNB ile ortaklık sağlayarak gücüne güç katan Finansbank, müşteri sayısını arttırmak ve daha güçlü bir Türkiye için, vatandaşlarımızın duyduğu Finansmanı onlara sunabilmek için, kredi konusunda oldukça hesaplı paketleri piyasaya sunmaktadır. Finansbank kredi hesaplama işlemleri yaptığımız zaman, kişilere düşük faiz, uzun vade süresi ve düşük masrafların sunulduğunu da söyleyebiliriz. Birçok ihtiyacınız için yapacağınız başvurularda Finansbank kredi hesaplamasının nasıl yapıldığı ve bu krediler için hangi belgelerin sunulması gerektiğini ise şu şekilde sıralayacağız.

Finansbank Konut Kredisi Hesaplama

qnb finansbank konut kredisi hesaplama

qnb finansbank konut kredisi hesaplama

Yeni bir ev almak için ülkemiz şartlarında en az 200 bin lira gerekmektedir. Bizler de bu değeri göz önünde bulundurarak Finansbank kredi hesaplaması yapacak olursak, faiz oranı %0,95 olarak karşımıza çıkacaktır. 10 yıl vadeli olarak yapılacak bir başvuruda, aylık ödeyeceğiniz konut kredisi taksitiniz 2 bin 800 Türk Lirası ve 10 yılı bitirdikten sonra bankaya ödediğiniz toplam taksit miktarı 337 bin 684 Türk Lirası olacaktır.

Finansbank Sıfır ve İkinci El Taşıt Kredisi

Sıfır ve ikinci el araç almak isteyenlere de yardımcı olmak isteyen Finansbank, sizlere %1,19’luk faiz oranıyla destek olmaktadır. 48 aya kadar yapacağınız başvurularda, 50 bin lira için ödeme tablosu şu şekilde olacaktır. Aylık ödenecek kredi taksit bedeli 1.454 Türk Lirası ve bankaya ödenecek toplam bedel 69.768 Türk Lirası. Banka sıfır araçlar için bu şekilde destek sunarken, ikinci el araç alacakları da unutmamıştır. Aynı faiz oranları ile, bankanın belirlediği modeller için destek alabilirsiniz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Birçok vatandaşın başvuru yaptığı ihtiyaç kredisinde, Finansbank herhangi bir masraf talebinde bulunmamaktadır. 48 aya kadar vadelendirilecek olan bu kredilerde, %1,32 faiz oranı ve %1,58 maliyet oranı sunulmaktadır. 10 bin lira değerinde kredi başvurusu yaptığınızı ve 24 aylık vade belirlediğinizi düşünürsek, bankaya aylık 530 Türk Lirası ve toplamda da 12.781 Türk Lirası ödemiş olacaksınız.

Finansbank şubelerine giderek yapacağınız kredi başvurularında, yanınızda kimliğiniz ve gelir belgenizin olması yeterlidir. Bunun ardından başvuru yapabilir ve ihtiyacınız olan neyse hemen onu alabilirsiniz. Daha önce ele aldığımız kredi hesaplama bilgilerine aşağıdaki başlıkları tıklayarak göz atabilirsiniz.

Halk Bankası Kredi Hesaplama

Kredi Hesaplama

İş Bankası Kredi Hesaplama

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi başlıklı makalemizde Kefilsiz Kredi Kartı, Kefilsiz Kredi Kartı Veren Bankalar ve Kefilsiz Kredi Kartsız Telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans