DOLAR: 3.57 TL
EURO: 4.20 TL


Vakıfbank Kredi Hesaplama 2016 Kasım

İhtiyaç yönelik bankaların en uygun kredi imkanlarını sizler için araştırmaya devam ediyoruz. İşte Vakıfbank Kredi Hesaplama verilerine göre faiz oranları, taksit tutarları.

Küçük çapta ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz ihtiyaç kredilerinde bankalar sabit faiz oranlarının yanında faiz indirimleri de uyguluyor. Ayrıca vade seçeneklerinin oldukça artması müşteriler tarafından olumlu karşılanırken, bankalar tarafında ise fazla talep olması kampanyaları tetikliyor. Bu yazımızda ihtiyaç kredisi çekmek isteyen takipçilerimiz için Vakıfbank Kredi Hesaplama araştırması yaparak 2016 Kasım verilerini derledik.

5.000 ve 10.000 tl nakit ihtiyacı olanlar için 12, 24 ve 48 ay vade seçenekleri üzerinden araştırdığımız kredi hesaplama sonuçları sizin için uygunsa ve kredi notunuz elverişli ise ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi kullanabilirsiniz.

Kredi notu düşük olanlar için tavsiye makalemiz: 3 Adımda Kredi Notu Nasıl Yükselir

 İşte 2016 kasım ayı vakıfbank faiz oranları ve kredi ücretleri:

Vakıfbank 5 Bin Tl İhtiyaç Kredisi

Kredi oranı sabit %1,25 olarak belirlenen 5.000 tl ihtiyaç kredisi kullanımında kısa vadeli ödeme planı oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Vakıfbank 10 Bin Tl İhtiyaç Kredisi

10.000 Tl ihtiyaç kredisi ile bir çok borcunuzu ve giderlerinizi karşılamanız mümkün. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise kredi nakit tutarının artması ile beraber vade sayısı yükseldiği anda geri ödeme tutarının aniden yükseliyor olması.

Kredi kullanımı konusunda bilinçsiz davranmak son derece yanlış bir davranıştır. Unutulmaması gereken nokta ise bankalarla olan ilişkilerimizde en büyük puan kredi kullanımı ve sonuçlarından gelmesi.  Kredinizi kullanmadan önce:

  • İhtiyacınız olan tutarı net bir şekilde belirlemenizi,
  • Geri ödeme planını maddi bütçenize uygun şekilde oluşturmanızı,
  • Düzenli ödeme noktasında emin olmanızı ve zamanında ödemeyi ihmal etmemenizi
  • Gerekli araştırmayı önceden yapıp tek bankaya başvuruda bulunmanızı

tavsiye ederiz.

Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

– Vakıfbanktan kredi kullanmak için öncelikli olarak şubelere başvurabilir ve yüzyüze bilgi alabilirsiniz.

-Ayrıca Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu yaparak kredi kullanmanızda mümkün. Bunun için yapmanız gereken adımlar sırası ile şöyle:

  1. KREDİ yazıp boşluk bırakın
  2. TC kimlik numaranızı girerek boşluk bırakın
  3. Belgelendirilebilir aylık gelir tutarınızı girin
  4. 5724 ‘e kısa mesaj atın.

Bu işlemlerden sonra başvurunuz değerlendirilerek kısa sürede başvuru sonucunu mesaj olarak alacaksınız. Ardından gereken evraklar ile birlikte yine şubeye gitmeniz gerekecek.

Vakıfbank Atm’lerinden Kredi Başvurusu yapabilme imkanı vakıfbank tarafından sunulan en güzel hizmetlerden biri. Banka müşterisi olmasanız bile kartsız giriş yaparak kredi başvurusu butonuna basmanız ve istenen bilgileri girmeniz gerekiyor.

Sormak istedikleriniz olursa yorum bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Neden Kredi Çekemiyorum? başlıklı makalemizde kredi çekemiyorum, kredi çekemiyorum diyenler ve kredi onaylanmama nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz