DOLAR: 4.87 TL
EURO: 5.66 TL


Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi 2018

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi 2018 Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
734 kez görüntülendi

2016 yılının son aylarında bankaların başlattığı faiz indirimleri kredilerde rekabeti artırmaya devam ediyor. En çok tercih edilen ihtiyaç kredilerinde faiz oranları %1,19 ile %1,25 aralığında. Her ne kadar kredi masrafları ve ücretleri iddia edilen faiz oranını oldukça yukarıya çekse de masrafsız kredi veren bankalar da yok değil. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kullanımı açısından tercih edilen bankalardan bir tanesi.

Yapı Kredi  İhtiyaç Kredisi 2018 yeni yıl kampanyalarına ve oranlarına baktığımız zaman faiz oranı ortalama % 1,19 olarak gözükmekte. Fakat maliyet oranları için aynı şeyi söylememiz mümkün değil. Hemen hemen tüm bankalar gibi kredi ücretlerinde bir çok kalem eklenerek geri ödenen tutar yükseltiliyor. Bu sebeple masrafları düşük tutan bankalar daha çok tercih ediliyor. Yapı Kredi Bankası ödeme seçeneklerinde düzenlediği kolaylıklar ile ve güven veren kurumsallığı ile tercih ediliyor.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi

Minimum çekilebilecek kredi tutarı 1.000 TL olup faiz oranları değişebilmektedir. Çekilen tutara ve belirlenen vade seçeneklerine göre değişiklik gösteren faiz tutarları ve masraflarla birlikte geri ödemelerde %10 civarında artış söz konusu.

Bir çok kurumla düzenlediği maaş sözleşmeleri sayesinde kamu çalışanlarının bir çoğu Yapı Kredi maaş müşterisi. Bankanın maaş çeken müşterilerine yönelik kredi ve başvurularda sağladığı kolaylıklar ve kampanyalarda mevcut. Tutar ve vade seçeneklerinde maaş müşterileri avantajlı olarak gözüküyor.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapma konusunda Yapı Kredi hızlı çözümler üreten bankalar arasında. Şubeye gitmeden dilerseniz internet ya da mobil bankacılık şubesinden başvurabilirsiniz.

Ayrıca Yapı Kredi Kredi Başvurusu SMS yolu ile de mümkün. Bunun için yapmanız gerekenler:

 “Kredi Türü (boşluk) TC Numarası (boşluk) Aylık Net Geliriniz” yazıp 4411‘e sms atmanız gerekiyor.

 Örnek başvuru sms:  Bireysel 12345678901 1000

Yapı Kredi Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır-Video

Bunlarla birlikte Yapı Kredi ATM Kredi Başvurusu yapmak içinde en yakın atm şubesine gidebilirsiniz.

Aktüel Finans olarak tavsiyemiz beklenmeyen sürpriz ve istenmeyen durumlarla karşılaşılmaması için yüz yüze tüm detayları öğrenerek kredi başvurusu yapmanız yönünde olacaktır. Hemen her ilde ve büyük ilçelerde bulunan yapı kredi şubelerine giderek bireysel müşteri danışmanlarından bilgi almanız en sağlıklısı olacaktır.

Yapı Kredi 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Kredi hesaplamalarında 24-36-48 ay ödeme planları göz önüne alınmıştır. Vade sayısı yükseldikçe masraflarda artış gözlenmekte olup faiz oranı sabit %1,29 civarındadır.

 

Bir önceki yazımız olan Neden Kredi Çekemiyorum? başlıklı makalemizde kredi çekemiyorum, kredi çekemiyorum diyenler ve kredi onaylanmama nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans