DOLAR: 4.91 TL
EURO: 5.76 TL


Yeşil GYO 100 Ay 0 Faiz Kampanyası Son Fırsatlar

Yeşil GYO 100 Ay 0 Faiz Kampanyası Son Fırsatlar Konusuna Ait Etiketler

1 yıl önce
386 kez görüntülendi

Yeşil GYO tarafından başlatılan “Herkes ev sahibi olsun diye 100 ay, 0 faiz” kampanyasında sona yaklaşılıyor. İşte kaçırmak istemeyeceğiniz faizsiz konut kampanyaları.

Emlak projelerinde lider isimlerden biri haline gelmeyi başaran Yeşil GYO yüzlerce kişiyi ev sahibi yapmaya devam ediyor. Üstelik Halk Bankası ortaklığı ile başlattığı “100 ay, sıfır faiz” kampanyasına aşırı şekilde talep alan Yeşil GYO, 31 ekim 2016 itibari ile son 107 dairenin kaldığını web sitesinden ilan etmiş durumda. Peki nedir bu Yeşil GYO projeleri ve fırsatları?

Herkes Ev Sahibi Olsun, 100 Ay, 0 Faiz

Bankalar tarafından Faizsiz konut kredisi bulmak hemen hemen imkansız gibi. Fakat özellikle GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) firmaları tarafından düzenlenen  kampanyalarda “%0 faiz” yani faizsiz kredi ve uzun vadeli ödeme planları ile ev sahibi olmak mümkün. İşte bu sektörde konumunu sabitlemiş firmalardan olan “Yeşil GYO” hali hazırda devam eden 4 müthiş proje ile faizsiz ev sahibi olmak isteyen müşterilerine kapı aralıyor.

Şimdi o projeleri kısaca inceleyelim:

İnnovia 4

14.000 konuttan oluşan İnnovia projesinin 4. ve son etabı olan İnnovia 4, Esenyurt merkezinde yer alan, E-5 ve E-6 otoyollarına sadece 1’er km uzaklıkta yer alan ve gelecek vadeden bir konumda yer alıyor. Ayrıca Kanal İstanbul projesine yalnızca 2 km uzaklıkta yer alan proje yatırımcılar açısından oldukça cazip diyebiliriz.

Ödeme planları ise oldukça esnek. %30 , %10 ve %5 peşinat ile opsiyonel olarak ara ödemeli veya ödemesiz 100 ay vade , 0 faiz ile sunulan projede 1+1 daireler 228.120 TL’den başlıyor.

Elexia Levent No2

15.000 m2 inşaat alanına kurulan Elexia Residance No2 , konum olarak Levent metro istasyonlarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca yine Metrocity , Kanyon Özdilek Avm merkezlerine de oldukça yakın olan proje hayat standartlarınıza yeni bakış açısı getirecek nitelikte.

Ödeme planına baktığınızda peşinat seçenekleri yine aynı seçeneklerde sunulmuş. %30, %10 ve %5 peşinat seçenekleri.  Minimum daire fiyatı ise 1+1 dairelerde 593.790 tl olarak belirlenmiş. 2+1 seçeceğine bakacak olursanız fiyat 953.340 aralığına kadar yükselebiliyor.

İnnovia Arifiye

Sakarya Arifiye’de Toplamda 50.000 m2’lik alana yerleştirilen proje oldukça kapsamlı bir yaşam alanı sunuyor. Manzaranın ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz projede, doğa dokusuna uygun bir mimari tercih edilmiş. Projede konutlar, rezidanslar, yurt ve hatta ticari ofisler yer alıyor.

Ödeme planı peşinat seçeneği diğer Yeşil Gyo projeleri için belirlenen standartlarla aynı. Minimum daire fiyatı 1+1 dairelerde 191.770 TL.

İnnovia Terrace İzmit

“Yaşadığınız yer, sizi anlatmalı” sloganıyla iddialı gözüken projede sakin ve körfez manzaralı bir hayat sizi bekliyor. Sıradışı mimarisi, açık ve yarı açık kullanım alanları bulunan projede yer almak için daha bir çok sebep bulunuyor.

Standart Yeşil GYO peşinat seçenekleri ile ev sahibi olabileceğiniz projede minimum daire fiyatı 2+1 seçeneği ile 529.100 Tl üzerinden satışa sunuluyor.

İlgili kampanyalar hakkında detaylı bilgiyi Yeşil GYO web sitesinden inceleyebilirsiniz. Faizsiz kredi ile ev sahibi olmak isteyenler için Yeşil GYO konut kampanyalarının devam edeceğini bilmenizde fayda var.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık Aktüel Finans